+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Chodzież

52 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 465 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chodzież
  4 kw. 2023
  Nasza najnowsza inwestycja to nowoczesne osiedle w otoczeniu lasów, rzeki i ścieżek rowerowych, obejmująca 190 mieszkań w kameralnych, trzykondyknacyjnych

  Chodzież

  od 6 311 zł/m2
  ul. Mańczaków , Chodzież(14.3 km od Piły)
  Comvest sp.z o.o

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Leśna Polana
  Oferta archiwalna
  Budynek wielorodzinny 17 mieszkaniowy, trzy kondygnacje. Oferowane mieszkania wykonane będą w standardzie deweloperskim, z indywidualnym opomiarowaniem wszystkich mediów. Budynek wybudowany będzie z materiałów Ytong i Silka. Do mieszkań znajdujących się na parterze, zamiast balkonów, przynależne będą „ogródki”. O powierzchni około 60-70 m2. Realizacja na osiedlu Leśna Polana będzie miała

  Leśna Polana

  od 3 446 zł/m2
  ul. Leśna 58 , Chodzież(14.5 km od Piły)
  S.M. Nowy Dom

Nowe mieszkania - Chodzież z bogatą ofertą 

Chodzież to malownicze miasto w województwie wielkopolskim, na Pojezierzu Chodzieskim, między jeziorami: Chodzieskim (zwanym także Miejskim), Strzeleckim i Karczewnik. Sąsiedztwo trzech jezior powoduje, że okolica jest niezwykle atrakcyjna, nie tylko dla mieszkańców, ale również przyjezdnych, którzy szukają nieco spokoju i pięknych widoków. Miasto zajmuje powierzchnię 12,77 km², a liczba ludności to nieco powyżej 19 tys. mieszkańców.

Jak się żyje w Chodzieży?

Przez Chodzież przebiega droga krajowa nr 11, którą dojechać można do Kołobrzegu, Poznania, Jarocina, Kluczborka czy Bytomia. Przez miasto prowadzą również dwie drogi wojewódzkie: DW 191 oraz DW 193. Dworzec kolejowy w Chodzieży pozwala na sprawne przemieszczenie się do Poznania czy Piły, a po samym mieście i okolicach kursują 4 linie autobusowe. Wśród najważniejszych wydarzeń sportowych Chodzieży wymienić należy Motorowodne Mistrzostwa Świata i Europy, Mistrzostwa Polski w Triathlonie oraz Skoda Auto Grand Prix MTB - największą imprezę w Polsce dotyczącą kolarstwa górskiego. Na co dzień w mieście działa kilka klubów sportowych, które zrzeszają amatorów siatkówki, piłki nożnej czy żeglarstwa.

Rynek nieruchomości w Chodzieży

Najciekawsze lokalizacje na nowe inwestycje to niewątpliwie okolice jeziora Chodzieskiego oraz jeziora Karczewnik. Samo centrum miasta jest bogate w punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, a także sklepy spożywcze, odzieżowe czy nawet budowlane. Chodzież to świetne miejsce na zakup nowego mieszkania z rynku pierwotnego zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję - na wynajem, głównie krótkoterminowy. Choć miasto nie jest typowo turystyczną miejscowością, co roku znajdują się chętni na odpoczynek w tych rejonach. Nowe mieszkania na sprzedaż powinny posiadać przestronny układ, odpowiednie doświetlenie słoneczne oraz balkon lub taras. Idealnym byłby widok z okna na tereny zielone, które będą cieszyć oko o każdej porze dnia.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Chodzieży

W Chodzieży dostępne są 52 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Chodzieży mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 38 do 72 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 18 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 26 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 8 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Chodzieży?

Najtańsze nowe mieszkanie w Chodzieży dostępne w sprzedaży kosztuje 274 659 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Chodzieży wynosi 6 465 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Chodzieży nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Chodzież - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Chodzieży nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2023.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Chodzieży, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 10 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 42 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Chodzieży i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: