1 Maja 2A-2B

Oferta archiwalna

wrocławski, Radwanice, ul. Wrocławska 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

1 Maja 2A-2B

3 zdjęcia

1 Maja 2A-2B
1 Maja 2A-2B
1 Maja 2A-2B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty (ławy i stopy i ściany fundamentowe): ławy żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop: nad parterem, pierwszym piętrem i drugim piętrem - płyta żelbetowa monolityczna.

Dach

konstrukcja drewniana pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

Elewacja

- fasada w bezspoinowym systemie ociepleń - ocieplenie styropianem o grubości 15 cm, tynk akrylowy - cokoły z tynku mozaikowego

Stolarka okienna

stolarka okienna PCV w systemie 3-szybowym o przenikalności cieplnej szyb U=0,7

Drzwi zewnętrzne

antywyważeniowe, wyposażone w wizjer i dwa zamki

Balkony

Balkony są prefabrykowane żelbetowe z wykończonym betonem architektonicznym. Balustrady z betonu architektonicznego zakończone pochwytem ze stali nierdzewnej.

Posadzka

wylewki cementowe, wykonane mechanicznie

Ściany

- ściany zewnętrzne: bloczki silikatowe „Silka” - 24,0cm - ściany wewnętrzne - nośne, dylatacyjne: bloczki silikatowe „Silka” - 18,0cm lub 24,0cm - ściany wewnętrzne nośne (pomiędzy mieszkaniami i ścianami klatki schodowej): bloczki silikatowe „Silka” - 18,0cm lub 24,0cm - ściany wewnętrzne działowe: bloczki silikatowe „Silka” - 8,00cm

Parapety zewnętrzne

kamienne

Parapety wewnętrzne

kamienne

Instalacje

- instalacja wodno-kanalizacyjna bez białego montażu - instalacja c.o. i c.w.u. zasilana z węzła cieplnego w budynku zlokalizowanego w kotłowni - instalacja elektryczna - z kontaktami, włącznikami - instalacja telefoniczna - instalacja domofonowa - instalacja rtv-sat

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowo-grzejnkowe: - grzejnik w łazience drabinkowy przygotowany pod kafelkowanie - w wybranych mieszkaniach dodatkowy grzejnik pokojowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaże indywidualne.
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Wrocławska 27 to nowa inwestycja od dewelopera 7D development powstająca w podwrocławskich Radwanicach. Tworzyć ją będzie jeden, trzykondygnacyjny budynek, w którym znajdą się starannie i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania.

Inwestycja 1 Maja 2A-2B znajduje się w Radwanicach, ul. Wrocławska 27 (0.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez 7D development.

Inwestycja 1 Maja 2A-2B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji 1 Maja 2A-2B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 7D development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 1 Maja 2A-2B?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 1 Maja 2A-2B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji 1 Maja 2A-2B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice – Mickiewicza.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 1 Maja 2A-2B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 1 Maja 2A-2B w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Radwanicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: