Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Mazowieckie, Warszawa Ul. Marszałkowska 142

Posiadamy w sprzedaży 193 nieruchomości w 3 inwestycjach

Lista

W Woj. Zachodniopomorskim

 • Apartamenty Pogodno

  Inwestycja Apartamenty Pogodno znajduje się w Pogodnie, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Pogodno jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 42 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 5 618 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Apartamenty Pogodno
  • Termin oddania: 3 kw. 2019
  • Liczba Mieszkań: 67
  • Powierzchnia: 42 - 98 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  Sowińskiego 72 Sp. z o.o.
  Zobacz wszystkie mieszkania
 • Osiedle Pionierów 2

  Inwestycja Osiedle Pionierów 2 znajduje się w Nowym Mieście, ul. Potulicka (1,6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Pionierów 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 202 lokale mieszkalne o powierzchniach od 66 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Potulicka (1,6 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 4 939 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Pionierów 2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 10
  • Powierzchnia: 66 - 70 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  Sowińskiego 72 Sp. z o.o.
  Zobacz wszystkie mieszkania
 • Osiedle Pionierów 3

  Inwestycja Osiedle Pionierów 3 znajduje się w Nowym Mieście, ul. Potulicka (1,6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Pionierów 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 280 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Potulicka (1,6 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 4 692 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Pionierów 3
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba Mieszkań: 116
  • Powierzchnia: 30 - 64 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  Sowińskiego 72 Sp. z o.o.
  Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Sowińskiego 72 Sp. z o.o. należy do grupy firm wywodzących się ze spółki POLPAGER Sp. z o.o. stworzonej w 1991 roku w celu wprowadzenia ogólnopolskiej sieci przywoławczej Polpager. Utworzona w 1998 roku Rezydent  Sp. z o.o., a następnie przekształcona w spółkę akcyjną Rezydent S.A. rozpoczęła szereg inwestycji w sektorze nieruchomości. Zrealizowała wiele projektów budowlanych i – poprzez spółki celowe – nadal inwestuje w różnorodne przedsięwzięcia deweloperskie.REZYDENT S.A. zajmuje się budową i eksploatacją ekskluzywnych apartamentowców i hoteli. W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na dopracowanie detali, spełniając oczekiwania wymagających klientów. Sowińskiego 72 Sp. z o.o. jest powstałą w 2007 roku spółką-córką spółki Rezydent SA, powołaną w celu realizacji projektu pod nazwą Osiedle Pionierów przy ulicy Sowińskiego w Szczecinie.  Dwie działki o numerach ksiąg wieczystych SZ1S/00101005/5 oraz SZ1S/00051580/3 zostały zakupione (prawo użytkowania wieczystego) w pierwszej połowie 2007. W okresie 2007 i 2008 zostały doprecyzowane założenia projektowe dotyczące struktury mieszkań we wznoszonych budynkach, został zakończony projekt architektoniczny Osiedla Pionierów (Etap I) oraz uzyskano pozwolenie na budowę.Teren objęty projektem usytuowany jest w rejonie Nowego Miasta z dostępem od ulicy Gen J. Sowińskiego, posiada numer pocztowy 72. Przyszłe Osiedle położone w odległości ok. 1 km od Starego Miasta, jest bardzo dobrze skomunikowane (3 przystanki linią tramwajową nr 8 od ulicy Potulickiej oraz 4 przystanki od ul. Narutowicza), a spacer  ze ścisłego centrum miasta (Brama Portowa) do osiedla zajmie ok. 10 minut. Działki objęte są zapisami planu miejscowego dopuszczającego realizację budownictwa wielorodzinnego (Uchwała Rady Miasta nr  III/17/06). Inwestycję naszą wyróżnia fakt, że działki nie są obciążone hipotecznie ponieważ Spółka realizuje inwestycję ze środków własnych.Cele i misja firmy Przedsiębiorstwa grupy Rezydent stale podejmują działania na rzecz rozwoju i umacniania pozycji rynkowej firmy. Profesjonalne przygotowanie, kompetencje i doświadczenie naszych pracowników umożliwiają wspólne budowanie sukcesu. Realizacja ambitnych zadań i stosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwalają na tworzenie nowych wartości, jednocześnie wspierając rozwój gospodarki lokalnej. Naszą misją jest wprowadzanie na rynek najwyższej jakości usług i rozwiązań technologicznych, a w zakresie nieruchomości – budowa ekskluzywnych obiektów w najlepszych lokalizacjach, o standardach spełniających najbardziej wymagające oczekiwania. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Cechuje nas profesjonalny nadzór nad budową i sprawne zarządzanie na każdym etapie przedsięwzięcia. Cele te realizowane są również przez spółkę Sowińskiego 72.

Ranking najlepszych inwestycji 2016 - Użytkownicy docenili inwestycje dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl docenili inwestycję dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o. "Osiedle Pionierów Potulicka", przyznając najwyższe oceny w poszczególnych kategoriach:

Wyróżnienie w kategorii najlepsza inwestycja w Szczecinie 2017

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • Ul. Marszałkowska 142

+48 91 ...

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Wiadomości na temat Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Internauci wybrali najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Internauci wybrali najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie

Osiedle Pionierów

Osiedle Pionierów