Przembud Gdańsk S.A. logo

Przembud Gdańsk S.A.

Gdańsk, ul. Litewska 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Zasoby ludzkie

Głównym atutem Przembud Gdańsk S.A. jest wysoko wykwalifikowana kadra techniczna. Wśród pracowników bezpośrednio związanych z kierowaniem produkcją znajdują się osoby z wykształceniem wyższym oraz średnim technicznym, z których większość posiada uprawnienia budowlane oraz projektowe bez ograniczeń. Każdy projekt to nowe wyzwanie realizowane kompetentnie i z pasją.

Sprzęt

Przembud Gdańsk S.A. posiada zaplecze techniczne w postaci własnego parku maszynowego, gwarantującego swobodę w dysponowaniu niezbędnym sprzętem i środkami transportu.

Posiadamy wytwórnię betonu, koparko-ładowarki, ładowarki, betonomieszarki, ciągniki, samochody dostawcze, naczepy, zagęszczarki oraz inny niezbędny sprzęt specjalistyczny.

Ponadto bazujemy na materiałach i sprzęcie od naszych długoletnich, zaufanych dostawców, dzięki czemu prace przebiegają sprawniej, a my bez problemu możemy oddać obiekt do użytku w wyznaczonym terminie.

Zasady

Marka PRZEMBUD GDAŃSK S.A. kojarzona jest dziś z wysoka jakością usług i bezpieczeństwem realizacji zleceń. Jest to m.in. efekt racjonalnego zarządzania firmą – dbałość o jej potencjał ludzki i finansowy. Naszą misją jest tworzenie przyjaznej i nowoczesnej infrastruktury regionu w oparciu o europejskie standardy współpracy i bezpieczeństwa.

Kontakt

Przembud Gdańsk S.A. logo
Przembud Gdańsk S.A.
Gdańsk, ul. Litewska 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: