Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Przedsiębiorstwo Budowlane R. Kordeusz logo

Przedsiębiorstwo Budowlane R. Kordeusz

Żary, ul. Okrzei 104
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem - naszą działalność deweloperską rozpoczęliśmy w Zielonej Górze w 1997 roku. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji a osiągnięcie tego stało się możliwe, dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu i pasji, z którą tworzymy. Od lat budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy tak jak my, cenią sobie tradycje i mają odwagę inwestować w przyszłość.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, a także realizujemy obiekty o charakterze komercyjnym. Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa sprawił, że od kilku lat jesteśmy obecni w Karkonoszach i nadal rozszerzamy naszą ofertę. Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny - od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizacje, po zagospodarowanie terenu.

Od 1997 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowej budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, wykonawstwo, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Kontakt

Przedsiębiorstwo Budowlane R. Kordeusz logo
Przedsiębiorstwo Budowlane R. Kordeusz
Żary, ul. Okrzei 104
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023