Probuild Sp. z o.o. logo

Probuild Sp. z o.o.

Poznań, Plac Andersa 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą konsultingową działającą na polskim rynku budownictwa i nieruchomości. Koncentrujemy się na obszarze zarządzania inwestycjami w formule Project Management, Inwestorstwa Zastępczego i Inżyniera Kontraktu oraz doradztwa inwestycyjnego.

Od 1993 roku aktywnie działamy na polskim rynku nieruchomości i budownictwa świadcząc usługi deweloperskie z zakresu doradztwa oraz kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych.

Nasz zespół tworzą najwyższej klasy specjaliści w zakresie Project Management, finansów, oraz inżynierii budowlanej, posiadających doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów w największych polskich miastach.

Byliśmy współtwórcami projektów deweloperskich, których łączna wartość przekracza 180 mln euro.

Przygotowaliśmy i wykonaliśmy 60.000 m2 aranżacji powierzchni komercyjnych.

Opracowaliśmy koncepcje biznesowe oraz studia wykonalności projektów inwestycyjnych obejmujących grunty o łącznej powierzchni ponad 120 ha.

Kontakt

Probuild Sp. z o.o. logo
Probuild Sp. z o.o.
Poznań, Plac Andersa 3
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: