Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pro-Invest S.A. logo

Pro-Invest S.A.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

PRO-INVEST S.A. to wysokiej klasy specjaliści różnych branż, tworzących nowoczesne obiekty budowalne na miarę XXI wieku.

To inżynierowie, projektanci, konstruktorzy, instalatorzy, którzy oprócz pasji wykorzystują swoje doświadczenie w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w budownictwie, starając się sprostać nawet wygórowanym oczekiwaniom inwestorów i rynku.

Powstające w PRO-INVEST S.A. realizacje to nowoczesne obiekty budowlane, wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne. To projekty ekologiczne, oszczędne – zarówno na etapie inwestycji, jak i eksploatacji, łączące funkcjonalność z estetyką i niebanalnym designem.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych – od koncepcji, po realizację, występując jako projektant, wykonawca, inwestor oraz innowator w zakresie obsługiwanych inwestycji.

Kontakt

Pro-Invest S.A. logo
Pro-Invest S.A.
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023