PRIB Jaczewski logo

PRIB Jaczewski

Sokołów Podlaski, ul. Reymonta 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma PRIB „Jaczewski” funkcjonuje na rynku od roku 1983, jako firma rodzinna i od samego początku dokłada wszelkich starań, aby nazwa firmy była synonimem jakości i zadowolenia Klientów.

Firma PRIB „Jaczewski” z powodzeniem realizuje budowę i sprzedaż mieszkań, domów w Sokołowie Podlaskim, w Węgrowie oraz w Warszawie. Przystępując do realizacji każdej kolejnej inwestycji dbamy o to, by była nie tylko funkcjonalna, ale również doskonale skomponowana z otaczającą infrastrukturą i przyrodą.

Realizowane inwestycje przez firmę PRIB „Jaczewski”:

- pawilony handlowe,

- szkoły, przedszkola, hale gimnastyczne

- obiekty banków i urzędów

- ponad 300 mieszkań.

Pragniemy, by każdy Klient który się z nami zwiąże, nigdy nie poczuł się zawiedziony. Kupno mieszkania jest ważną decyzją w życiu człowieka, dlatego jako Wasi partnerzy czujemy się zobowiązani, by stworzyć Wam miejsce do życia o którym zawsze marzyliście.

Jesteśmy Administratorami budynków, które wybudowaliśmy jako Deweloper. Posiadamy liczne grunty pod dalszą zabudowę wielorodzinną.

Kontakt

PRIB Jaczewski logo
PRIB Jaczewski
Sokołów Podlaski, ul. Reymonta 4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: