PPW „Promex Sp. z o.o.” Sp. k. logo

PPW „Promex Sp. z o.o.” Sp. k.

Gdańsk, ul. Reymonta 11
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro Projektów PROMEX rozpoczęło działalność na ogólnopolskim rynku budowlano - inwestycyjnym, wpisem do rejestru handlowego z dnia 03.04.1989 r. pod nazwą Przedsiębiorstwo Projektowo Wykonawcze „PROMEX” sp. z o.o. , stawiając sobie za cel, uczestnictwo w pełnym procesie inwestycyjnym od programowania i projektowania do realizacji obiektów budowlanych.

W 2008 roku przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę komandytową pod nazwą: PPW „PROMEX sp. z o.o.” Spółka Komandytowa oraz rozszerzono Zarząd firmy o dwóch nowych udziałowców.

Stałą siedzibą firmy jest obiekt położony przy ul. Reymonta 11, 80-290 Gdańsk.

Biuro Projektów PROMEX zatrudnia doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną z uprawnieniami budowlanymi w każdej specjalności projektowej.

Obecne zatrudnienie stanowi 8 pracowników stałych oraz 15 specjalistów kontraktowych reprezentujących każdą z branż występującą w procesie inwestycyjnym.

Kontakt

PPW „Promex Sp. z o.o.” Sp. k. logo
PPW „Promex Sp. z o.o.” Sp. k.
Gdańsk, ul. Reymonta 11
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: