Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Porters Development logo

Porters Development

Słupsk, ul. Wileńska 36/3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spełniamy Wasze marzenia. Marzenia o własnym mieszkaniu z daleka od zgiełku miast a jednocześnie w ich zasięgu. Marzenia o ciszy, spokoju i kojącym wpływie natury dającym wytchnienie po ciężkim dniu pracy. Marzenia o bezpieczeństwie Twoim i Twojej rodziny.

Większość z nas dochodzi do momentu, w którym zaczyna czuć zmęczenie spowodowane coraz szybszym tempem życia. Monotonia betonu miasta, korki, smog, hałas i widok spieszących się przechodniów. To wszystko sprawia, że zaczynamy myśleć o wyprowadzce. Nie na koniec świata, ale gdzieś, gdzie będzie można oderwać się od codzienności i poobcować z uspokajającą naturą.

Nie musisz rezygnować z oferty kulturalno-rozrywkowej jaką oferuje miasto. My łączymy te dwa światy budując specjalnie dla Ciebie osiedla na pograniczu betonu i śpiewu ptaków. Budujemy domy do życia, kameralne i rodzinne. Tworzymy miejsca, do których chce się powracać, osiedla położone w cichej, przyjaznej okolicy pełnej zieleni i pięknych krajobrazów. Tworzymy je z myślą o Tobie.

Kontakt

Porters Development logo
Porters Development
Słupsk, ul. Wileńska 36/3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023