Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

PM Pilarski, Miśkiewicz Sp. z o.o. logo

PM Pilarski, Miśkiewicz Sp. z o.o.

Łódź, al. Piłsudskiego 135 lok. 127
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma PM Pilarski Miśkiewicz działa w obecnym statusie spółki od stycznia 2008 roku. Powstała na bazie doświadczeń jej założycieli, którzy prowadzili działalność w sektorze budowlanym jako indywidualne podmioty już dużo wcześniej, współpracując przy tym z wieloma prestiżowymi firmami z branży. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi przy al. Piłsudskiego 135 lok 127

Firma PM Pilarski Miśkiewicz posiada doświadczenie przy realizacji różnorodnych przedsięwzięć inwestycyjnych w całej Polsce. W czasie działalności nabyliśmy specjalistyczną wiedzę na temat różnych gałęzi budownictwa takich jak: budownictwo miejskie, budownictwo przemysłowe czy budownictwo komunikacyjne. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych, zarówno budynków jak i budowli: wykonywanych w celach mieszkaniowych, użyteczności publicznej, drogowych, czy magazynowo-logistycznych.

Długotrwały proces jakim jest realizacja złożonego planu inwestycyjnego, wymaga koordynacji nad szeregiem zależnych od siebie zadań. Firma PM Pilarski Miśkiewicz Sp. z o.o. wykorzystując swoje doświadczenie, wiedzę oraz kwalifikacje, przez cały okres trwania procesu inwestycyjnego, dbając zawsze przy tym, we współpracy z pozostałymi stronami zaangażowanymi w realizację projektu, o interesy swoich klientów. Jako cel stawiamy sobie realizację ambitnych przedsięwzięć – prowadzenie inwestycji znaczących, zauważalnych i przynoszących satysfakcję zleceniodawcy jak i nam samym.

Nie unikamy jednak projektów mniejszych, uważając, że duże znaczenie ma uniwersalność i elastyczność. Miarą realizacji takich założeń jest zadowolenie naszych klientów. W kontaktach z Klientem, staramy się wybierać i proponować jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna. Zaufało nam wielu klientów, a najlepszą wizytówką wykonanej pracy są powstałe i oddane do użytku obiekty budowlane.

Kontakt

PM Pilarski, Miśkiewicz Sp. z o.o. logo
PM Pilarski, Miśkiewicz Sp. z o.o.
Łódź, al. Piłsudskiego 135 lok. 127
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023