PHUB Łucz Bud Sp. z o. o. logo

PHUB Łucz Bud Sp. z o. o.

Radom, ul. Paderewskiego 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Kim jestesmy?Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa ŁUCZ-BUD Sp. z o. o. Sp.k. z siedzibą w Radomiu została powołana w 2010 roku w celu realizacji inwestycji zabudowy szeregowej “Osiedle Widok” w Kielcach.Jesteśmy firmą deweloperską, gwarantującą naszym Klientom kompleksową, elastycznią i dostosowaną do ich potrzeb obsługę. Indywidualne, rzetelne podejście do Klienta pomaga zrealizować marzenia o własnym apartamencie lub mieszkaniu.Profesjonalizm firmy wyraża się nie tylko w terminowym i jakościowo dobrym budowaniu, ale również w bezpieczeństwie prawnym naszych Klientów, a także w dbałości o ich pieniądze, poprzez pomoc w wyborze dogodniej formy finansowania ich budowy.Współwłaścicielami spółki są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej:Marek Puternicki – prezes firmy “Łucz-Bud” Sp.z.o.o. działającej na ternie Mazowsza od 19 lat, specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, współpracującej od wielu lat z takimi firmami jak: MDI Sp. zo.o, TDS Sp. zo.o, Dom Development, Sedno sp. z o.o, Wawel Service Sp. z o.o, Juvenes Sp. z o.o, Bemowo Invest, Fort Mokotów, Tinden Sp. z o.o, Realty Menagemant Sp. z o.o, VOLUMETRIC Realty Estate Sp. z o.o, Arkada Development, Pewel Sp. z o.o, PNiRI Tech-Bud.Krzysztof Mizera – wiceprezes firmy “Łucz-Bud”, osoba z ponad 25 – letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane, współautor sukcesów firmy “Łucz-Bud”: takich jak: Gazele Biznesu w latach 2007, 2008 i 2009, Nagrody Roku 2007 SARP i wielu innych.Mirosław Oczkowski – współwłaściciel firmy elektrycznej “ELTRA” działającej na terenie województwa mazowieckiego, która specjalizuje się na rynku usług elektroenergetycznych osiągając sukcesy w usługach w zakresie elektroenergetyki, telekomunikacji i instalacji elektrycznych o charakterze specjalistycznym dla wielu kontrahentów instytucjonalnych i prywatnych.Jarosław Puternicki – absolwent Politechniki Warszawskiej, współwłaściciel firmy deweloperskiej Arkada Development, która działa na rynku radomskim od 2007r.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa “Łucz-Bud” Sp. zo.o w Radomiu, działając od 20 lat na rynku budowlanym zyskało miano solidnego i godnego zaufania Partnera stawiającego na efektywność i profesjonalizm.Specjalizujemy się w świadczeniu usług w  zakresie budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, wykonywania konstrukcji stalowych, stacji paliw, instalacji elektrycznych oraz instalacji sieci.Zaufało nam wiele instytucji i firm, których marka rozpoznawana jest nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym:Developerzy: MDI Sp. zo.o, TDS Sp. zo.o, Dom Development, Sedno sp. z o.o, Wawel Service Sp. z o.o, Juvenes Sp. z o.o, Bemowo Invest, Fort Mokotów, Tinden Sp. z o.o, Realty Menagemant Sp. z o.o, VOLUMETRIC Realty Estate Sp. z o.o, Arkada Development, Pewel Sp. z o.o, PNiRI Tech-Bud, Emerald Construction And Property Development Sp. z o.o., MODERNBAU Rakowski, Mikołajczyk Sp.J., Sokratesa Park Sp. z o.o., J.W.Construction S.A., Real Invest Sp. z o.o., Alpine Construction Polska Sp. z o.o., Matexi Polska Sp. z o.o.

Urzędy Miasta i Gminy: w Radomiu, Białobrzegach, Warszawie-Ursynów, Piasecznie, Warce, Garbatce-Letnisko, Warszawie-Włochy, Sulejówku.

Spółdzielnie mieszkaniowe: Łucznik w Radomiu, TSM w Tarczynie, MSBM Patronat-3 w Piasecznie.

Prywatni inwestorzy: Zakłady Piekarskie Oskroba, FHU HAI NGO VAN w Gdyni, Sepczyński Sp. z o.o Koncesjoner Renault, Zakład Konfekcyjny Sofia, Firma Handlowo-Usługowa BaRo Plus Robert Pysiak

Inni: Komitet Budowy Szkoły w Podkowie Leśnej, BP Polska, Conocophillips Poland Sp. z o.o, Steinhauser Polska Sp. z o.o, WINK Polska, BBR Sp. z o.o.Jesteśmy dobrze zorganizowanym i elastycznym przedsiębiorstwem dopasowującym się do aktualnych potrzeb i wymogów rynku budowlanego, o czym mogą świadczyć posiadane listy referencyjne od naszych Inwestorów oraz certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych konferencjach, seminariach i warsztatach podnoszących kwalifikacje naszych pracowników a tym samym prestiż naszego przedsiębiorstwa.Ponadto o sukcesie naszej Firmy mogą świadczyć liczne nagrody, wyróżnienia i dyplomy min.:Gazele Biznesu 2005, 2006, 2008, 2009 – potwierdzające przynależność do elitarnego klubu gazel biznesu, czyli grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Wyróżnienie NAGRODY ROKU SARP 2007 przyznane w 2008r przez Stowarzyszenie Architektów Polskich dla wybudowanego obiektu – Budynek apartamentowy przy ul. Walecznych 62 w Warszawie

Nominacja Kapituły XII edycji Konkursu Gala Biznesu Ziemi Radomskiej o Nagrodę Gospodarczą “Granitowy Tulipan” IP-HZR w kategorii FIRMA ROKU 2007 – FIRMA ŚREDNIA.

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku 2005 – za realizację I i II etapu osiedla “Laguna” w Warszawie przyznawana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa w Warszawie.

Złoty Dyplom Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej 2005 – za długoletnią działalność w niesieniu pomocy dzieciom i rodzinie.Mamy nadzieję, że w Państwa oczach zyskaliśmy miano solidnego i godnego zaufania Partnera i zechcą Państwo nawiązać z nami współpracę.

Kontakt

PHUB Łucz Bud Sp. z o. o. logo
PHUB Łucz Bud Sp. z o. o.
Radom, ul. Paderewskiego 15
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: