Perstang Sp. z o.o. logo

Perstang Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Kąkolowa 35
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Perstang Sp. z o.o. jest firmą deweloperską powstałą z jednej strony na bazie wieloletniego doradztwa gospodarczego a z drugiej wieloletniego wykonawstwa, specjalizującego się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym.

Podstawowe założenia naszej działalności to zapewnienie naszym klientom kompleksowych, elastycznych rozwiązań najwyższej jakości, nowoczesnych i funkcjonalnych oraz profesjonalna obsługa i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Prezes - Pani Tamara Stangel od 1992 roku prowadzi firmę brokersko-doradczą DiUB JB Broker Tamara Stangel, która zatrudnia radców prawnych, brokerów ubezpieczeniowych, doradców gospodarczych. Zdobyte doœwiadczenie pozwala na umiejętne zarządzanie ryzykiem w spółce Perstang sp. z o.o.

Vice prezes - Pan Marek Perek od 2007 roku prowadzi firmę budowlaną, świadcząc usługi budowlane najwyższej jakości, posiada doskonałe zaplecze techniczne oraz maszynowe, zatrudnia wysokiej klasy fachowców, a zlecenia wykonuje z najwyższą starannością w oparciu o najlepsze dostępne techniki budowlane. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zleceń dla klientów indywidualnych jak też dla developerów.

Firma Perhouse Marek Perek to gwarancja wiedzy i jakości.

Kontakt

Perstang Sp. z o.o. logo
Perstang Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Kąkolowa 35
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: