Pecna Project logo

Pecna Project

Mosina, Kilińskiego 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Mała rodzinna firma Pecna Project zajmuje się budową sześciu wolnostojących domów jednorodzinnych w miejscowości Pecna koło Mosiny. Jest to atrakcyjna propozycja, skierowana szczególnie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą.

Powstające przy ul. Sosnowej małe osiedle położone jest na polanie otoczonej z trzech stron sosnowym lasem będącym integralną częścią każdej z tysiącmetrowych działek. Z drugiej strony osiedle mimo bliskiego kontaktu z naturą ma dostęp do wszystkich podstawowych mediów. Wolnostojące domy standardowo wyposażone będą w instalacje pozwalające na przystosowanie do różnorodnych ekologicznych rodzajów ogrzewania. Opcjonalnie dom można wyposażyć w panele słoneczne.

Budujemy jak dla siebie z użyciem wysokiej klasy materiałów i dbałością o wszelkie szczegóły.

Klienci, którzy wyrażą zainteresowanie ofertą na wczesnym etapie budowy mogą mieć wpływ na szczegóły dotyczące rozmieszczenia i rodzaju instalacji grzewczej, rozmieszczenia ścianek działowych, szczegółów dotyczących elewacji i użytych materiałów.

Kontakt

Pecna Project logo
Pecna Project
Mosina, Kilińskiego 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: