Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

P.B. Eko logo

P.B. Eko

Gdańsk, ul. Kartuska 278
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Stawiamy na wysoką jakość naszych inwestycji. Przedsiębiorstwo Budowlane Eko, od 1992 roku, realizuje jako Generalny Wykonawca osiedla mieszkaniowe na terenie całego Trójmiasta.

Przedsiębiorstwo Budowlane Eko od 1992 roku realizuje jako Generalny Wykonawca osiedla mieszkaniowe na terenie całego Trójmiasta. Od początku naszej działalności zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników zdolnych do realizacji najtrudniejszych zadań budowlanych, dzięki czemu w ciągu 20 lat działalności dorobiliśmy się zgranego zespołu, co gwarantuje wysoką jakość i solidność wykonanych przez nas prac.

Mamy na swoim koncie szereg zrealizowanych obiektów w Generalnym Wykonawstwie na terenie Trójmiasta, począwszy od budownictwa mieszkaniowego (kilkadziesiąt budynków wielorodzinnych) poprzez centra handlowo-biurowe, a kończąc na obiektach przemysłowych.

Kontakt

P.B. Eko logo
P.B. Eko
Gdańsk, ul. Kartuska 278
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023