Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Passivia logo

Passivia

Luboń, ul. Wschodnia 23A/65
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Poznański deweloper z ogromną przyjemnością przedstawia Państwu pierwsze w Polsce osiedle domów pasywnych. Składa się ono z sześciu domów w zabudowie bliźniaczej, w których są po dwa nowe mieszkania - jedno na parterze i jedno na piętrze.

Domy deweloperskie charakteryzują się możliwością dowolnej aranżacji wnętrza. Każdy z nabywców, bez dodatkowych kosztów może sam decydować o sposobie rozmieszczenia ścian działowych.

Lokalizacja osiedla umożliwia dogodny dojazd do centrum Poznania - 15 min i centrum Lubonia - 5 min. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola. Dodatkowym atutem jest bliskość dojazdu do centrów handlowych Auchan i Pajo.

Istnieje możliwość, aby każde mieszkanie od dewelopera zostało wyposażone w odnawialne źródła energii (solary, fotowoltaika, gruntowne wymienniki ciepła). To pozwoli osiągnąć maksymalne oszczędności kosztów energii i eksploatacji.

Kontakt

Passivia logo
Passivia
Luboń, ul. Wschodnia 23A/65
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023