Orzechowski Sp. j. logo

Orzechowski Sp. j.

Gniezno, ul. Lipowa 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Orzechowski istnieje na rynku od trzech lat. Inwestycje przez nas realizowane są w całości finansowane ze środków własnych, co przekłada się na niższe koszty uzyskania produktu finalnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy z zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania na stanowiskach robotniczych i kierowniczych. Prace budowlane wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych materiałów budowlanych i wysoce zaawansowanych technologii. Stosowane przez nas materiały posiadają wymagane atesty.

Elastyczność firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej. Inwestycje realizujemy na własnych gruntach położonych w sąsiedztwie takich miast jak Poznań, Gniezno, Września. Działki, które oferujemy pod budowę domów jednorodzinnych są nie mniejsze niż 1000m2, co pozwala bardzo dobrze zagospodarować teren wokół domu. Natomiast przy wznoszeniu domów wielorodzinnych założeniem naszym jest, aby maksymalna ilość nie przekraczała dziesięciu mieszkań w jednym budynku. Posiadamy również atrakcyjnie położone działki rekreacyjne nad jednym z czystszych jezior w województwie kujawsko pomorskim.

Nowym produktem wprowadzonym z początkiem 2011 roku jest budowa domu z naszej oferty gruntowej pod dostarczony przez Klienta projekt. W przeciągu 7 dni przygotowujemy kosztorys, a po zaakceptowaniu wstępnej umowy i wpłacie własnej 20% ceny zaczynamy budowę.

Kontakt

Orzechowski Sp. j. logo
Orzechowski Sp. j.
Gniezno, ul. Lipowa 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: