Orion Sp. z o.o. Sp. K. logo

Orion Sp. z o.o. Sp. K.

Krynica-Zdrój, ul. Pułaskiego 4/6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Orion Sp. z o.o. Sp. Komandytowa powstała w celu realizacji zadania inwestycyjnego obejmującego budowę „Budynku mieszkalnego z usługami zdrowia, odnowy biologicznej oraz usługami handlu i gastronomii w Krynicy-Zdroju przy ul. Świdzińskiego (skrzyżowanie z ulicą Pułaskiego).

Wspólnikami spółki są: firma oświetleniowa Kobi-Light Paweł i Piotr Kobosz Sp. Jawna z Rzeszowa oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „ERBET” Spółka z o.o. z Nowego Sącza, którzy posiadają kompetentną kadrę zarządzającą, doświadczenie zawodowe i odpowiednie zaplecze inwestycyjne.

PPHU ”ERBET”, działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku, realizując w tym czasie znaczące inwestycje na terenie całego kraju, dzięki czemu spółka znalazła się w gronie 100 największych firm budowlanych w Polsce. „Erbet” cechuje wysoka jakość wykonywanych usług budowlanych, solidność i terminowość, co zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z Polską Normą PN EN ISO-9001:2001.

Portfolio inwestycyjne firmy „Erbet”to m.in.: Restauracja Hydropatia i Hotel Motyl w Krynicy-Zdroju, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu, Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu, Hotel SKI w Suchej Dolinie, Centrum Hotelowo-Konferencyjne w Szczawnicy, Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu i w Krakowie ,nowoczesny kompleks mieszkalnictwa wielorodzinnego „Nowy Prokocim” w Krakowie, remont i modernizacja zabytkowego Deptaku Zdrojowego w Krynicy-Zdroju, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, Obiekt biurowo-usługowy „Alternatywa” w Krakowie,

Kontakt

Orion Sp. z o.o. Sp. K. logo
Orion Sp. z o.o. Sp. K.
Krynica-Zdrój, ul. Pułaskiego 4/6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: