OFFICE Obsługa Inwestycji Deweloperskich logo

OFFICE Obsługa Inwestycji Deweloperskich

Olsztyn, Warmińska 13c/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Witamy na stronie OFFICE Obsługa Inwestycji Deweloperskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Początek naszej działalności w zakresie obsługi nieruchomości to 1989r. W tym roku dr inż. Wacław Turczyński założył pierwszą prywatną firmę zajmującą się kompleksową obsługą nieruchomości na terenie Warmii i Mazur. OFFICE NIERUCHOMOŚCI to jedna z naszych jednostek powstała w 1997r. specjalizująca się w obrocie nieruchomościami. Pierwotna nazwa to Geoofice Nieruchomości, którą w 2001 roku zmieniliśmy na OFFICE-NIERUCHOMOŚCI a w 2007 roku na OFFICE Obsługa Inwestycji Deweloperskich.

Na początku działalności obsługiwaliśmy pełen zakres rynku tj. podmioty gospodarcze, jak również nieruchomości turystyczne, rekreacyjne i mieszkaniowe. Od początku 2007r. firma zajęła się wyłącznie kompleksową obsługą inwestycji deweloperskich na terenie Olsztyna i okolicznych gmin. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w nabyciu domów i mieszkań realizowanych przez developerów, którzy podpisali z nami umowy. Spółkę tworzą Adam Turczyński oraz Małgorzata Turczyńska. Należymy do Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia pośredników w Obrocie Nieruchomościami od początku istnienia stowarzyszenia.

Kontakt

OFFICE Obsługa Inwestycji Deweloperskich logo
OFFICE Obsługa Inwestycji Deweloperskich
Olsztyn, Warmińska 13c/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: