Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

NP Nieruchomości logo

NP Nieruchomości

Mielec, ul. Jagiellończyka 13/21
O nas
Kontakt

Informacje o nas

NP Nieruchomości to zespół z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu różnego rodzaju nieruchomości. Zapewniamy wszystkim naszym Klientom rzetelność, indywidualne podejście do każdej transakcji, reprezentowanie wobec wszelkich instytucji i organów administracji rządowej tj. (Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy, Sądu Rejonowego – Wydziału Ksiąg Wieczystych, Spółdzielni Mieszkaniowej, Notariusza, Rzeczoznawcy Majątkowego i Geodety).

Ponadto współpracujemy z firmami budowlanymi, kancelariami prawnymi i notarialnymi oraz instytucjami finansowymi i firmami ubezpieczeniowymi. Polecimy także doradcę kredytowego w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, który wybierze Państwu najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytu - tzn. jeden wniosek w wielu bankach. Pomagamy także przy wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego, bezpośrednio w bankach, z którymi współpracujemy.

Naszym celem jest długotrwałe budowanie relacji z klientem opartych na wzajemnym zaufaniu. Realizacja ambitnych przedsięwzięć, które przyniosą satysfakcję oraz oczekiwany cel zarówno zleceniodawcy jak i nam samym. Jesteśmy elastyczni i uniwersalni i każde zadanie większe czy mniejsze stawiane przed nami będzie wykonane profesjonalnie i zgodnie z ogólnie panującymi zasadami według wspólnie wypracowanych kompleksowych rozwiązań. Miarą realizacji takich założeń jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.

Kontakt

NP Nieruchomości logo
NP Nieruchomości
Mielec, ul. Jagiellończyka 13/21
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023