NOWY DOM Nieruchomości logo

NOWY DOM Nieruchomości

Kraków, ul. Stańczyka 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nowy Dom – Nowe biuro nieruchomości - Kraków czeka na Nowych lokatorów!

Nowy Dom zajmuje się kompleksową obsługą osób poszukujących mieszkania na wynajem, jak i osób chcących sprzedać swoje lokum. Pośredniczymy w interakcjach sprzedający-kupujący, świadcząc profesjonalne usługi doradcze, prawne i projektowe. Naszą specjalnością jest sprzedaż mieszkań (Kraków i okolice).

Choć biuro nieruchomości (Kraków – Nowy Dom) powstało stosunkowo niedawno to już dziś możemy Państwa zapewnić o posiadanej przez nas wiedzy na temat nieruchomości oraz doświadczeniu, jakie nas doprowadziło do stworzenia naszej agencji. Do momentu założenia biura nieruchomości Nowy Dom, współpracowaliśmy z deweloperami, świadcząc usługi profesjonalnej i kompleksowej obsługi dużych inwestycji. Sami docieraliśmy do naszych klientów, którymi opiekowaliśmy się od początku do końca współpracy.

Kontakt

NOWY DOM Nieruchomości logo
NOWY DOM Nieruchomości
Kraków, ul. Stańczyka 14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: