New Home logo

New Home

Zielonka, Wolności 9A, lok. 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

New Home działa na rynku budowlanym od 2007 roku. Specjalizacją firmy jest budowa domów wielorodzinnych oraz budynków komercyjnych .

Nasze inwestycje realizujemy na terenie Zielonki oraz Kobyłki. Budujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, proponując klientom budynki funkcjonalne, nowoczesne w formie i niedrogie w eksploatacji.

Starannie wybieramy nasze lokalizacje, tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom to co najważniejsze – ciszę i spokój, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i szerokiej infrastruktury.

To, co wyróżnia ofertę naszej firmy spośród wielu dostępnych na rynku to wysoki standard wykończenia domów przy użyciu materiałów renomowanych producentów. Realizujemy funkcjonalne projekty, dzięki którym oferujemy naszym Klientom lokale z bezpłatnym, użytkowym poddaszem. Takie rozwiązanie po niewielkiej adaptacji daje możliwość powiększenia powierzchni domu o kilkadziesiąt metrów kwadratowych i wykorzystanie tej dodatkowej przestrzeni na dowolne pomieszczenia mieszkalne (pokoje, łazienki, a nawet kuchnie).

Wszystkie lokale z naszych inwestycji :

są bezczynszowe

posiadają ogródek do wyłącznego użytkowania

posiadają miejsca postojowe lub garażowe

Kontakt

New Home logo
New Home
Zielonka, Wolności 9A, lok. 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: