Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mrpo Sp. z o.o. logo

Mrpo Sp. z o.o.

Warszawa, ul. J. J. Rostafińskich 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Istniejemy od 1923 roku. Wówczas na Mokotowie powstał Zakład Hodowli Roślin. W tym historycznym miejscu, w zrewitalizowanej historycznej siedzibie Spółka mieści się do dzisiaj. Nasza historia stanowi część opowieści o Warszawie od lat międzywojnia. Zobacz jak powstawało dzisiejsze Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o.

Na początku lat dziewięćdziesiątych Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych przekształcono w jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której właścicielem zostało Miasto Stołeczne Warszawa. Dzisiaj Spółka należy do jednej z wielu firm opiekujących się warszawską zielenią. MPRO Sp. z o.o. może poszczycić się wieloletnimi pracami nad pięknem warszawskich ulic: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, reprezentacyjnych miejsc: Plac Zbawiciela, Muzeum Narodowe, otoczenie Pałacu Kultury i Nauki i parków, takich jak Park Ujazdowski (prace specjalistyczne związane z rewaloryzacją zabytkowej zieleni), Ogród Saski, Park Ks. Janusza, Park Praski, Centralny Park Kultury, Park Szczęśliwicki, Park Moczydło, Park Dreszera i inne.

Kontakt

Mrpo Sp. z o.o. logo
Mrpo Sp. z o.o.
Warszawa, ul. J. J. Rostafińskich 4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023