Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

MM Development logo

MM Development

Warszawa, ul. Gen J. Zajączka 11 lokal C5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MMD Sp. z o.o. jest firmą realizującą projekty unikalnych osiedli domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Doświadczenia z rynku deweloperskiego, umiejętność obserwowania i reagowania na potrzeby klientów zaowocowały realizacją osiedla Słoneczny Sad.

Do budowy zaangażowano solidne i sprawdzone firmy wykonawcze. Obowiązujące standardy oraz chęć stworzenia osiedla o najwyższej jakości obligują do stosowania najnowszych materiałów i technologii budowlanych.

Z myślą o bezpieczeństwie i pełnej satysfakcji klientów

Firma MMD pragnie realizować projekty charakteryzujące się przede wszystkim komfortem życia swoich klientów. Chcąc uniknąć błędów popełnianych przy realizacji wielu projektów innych deweloperów, MMD pragnie tworzyć niewielkie osiedla pełne przestrzeni życiowej, intymności i zarazem możliwości korzystania przez mieszkańców z wszelkich dobrodziejstw życia w enklawach spokoju.

Zarówno solidność jak i bezpieczeństwo inwestycyjne są obecne na rynku deweloperskim weryfikowane bardzo dokładnie. Z tego względu inwestycje realizowane są na gruntach mających jasny status prawny, pozbawionych jakichkolwiek zobowiązań i będących własnością spółki. Z uwagi na komfort i pełną transparentność rozliczeń z każdym klientem spółka uruchomiła rachunek powierniczy. Dzięki temu klienci za pośrednictwem banku płacą za każdą część inwestycji, która została zrealizowana.

Strategią działania firmy jest tworzenie osiedli mieszkaniowych stanowiących unikalne i niespotykane u konkurencji założenia architektoniczne i urbanistyczne. MMD chce tworzyć nowy styl życia, w którym własna, niczym nie zakłócona przestrzeń i spokój łączą się z dobrosąsiedzkimi relacjami. Przy tego typu projektach jakość i solidność są najważniejszymi wartościami. Wierzymy, że nasze nowatorskie podejście spotka się z Państwa oczekiwaniami i pełną aprobatą.

Kontakt

MM Development logo
MM Development
Warszawa, ul. Gen J. Zajączka 11 lokal C5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023