Mkm Inwestycje Sp. z o.o. logo

Mkm Inwestycje Sp. z o.o.

Działdowo, ul.Polna 32
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MKM INWESTYCJE sp. z o. o. to rzetelna i godna zaufania firma, czego dowodem są liczne pozytywne rekomendacje ze strony zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszej oferty. Działalność opieramy w całości na prywatnym kapitale krajowym.

Właścicielami MKM INWESTCJE sp. z o. o. są to osoby fizyczne, posiadające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa. Zdobywali je jako udziałowcy i właściciele w wiodących przedsiębiorstwach branży budowlanej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy usługi najwyższej jakości, które wykonywane są rzetelnie, szybko i na czas. Nasze doświadczenie i osiągnięcia są gwarancją wykonania nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Stylowa architektura, wysoki standard lokali i atrakcyjna lokalizacja określają filozofię działania naszej Firmy i wyróżniają naszą ofertę nie tylko na pierwotnym rynku nieruchomości, ale też na tle wszystkich oferowanych do sprzedaży mieszkań w Działdowie i okolicy.

Kontakt

Mkm Inwestycje Sp. z o.o. logo
Mkm Inwestycje Sp. z o.o.
Działdowo, ul.Polna 32
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: