MH Invest logo

MH Invest

Poznań, ul. Pawłowskiego 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MH Invest to rodzinna firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu tynków maszynowych, która rozszerzyła swoją ofertę o działalność deweloperską. Historia działalności budowlanej sięga dwóch pokoleń wstecz. Początek działalności przypada na 1987 rok jako PROBUD Sp. z o.o. Firma zajmowała się projektowaniem instalacji, nadzorami inwestorskimi i autorskimi oraz kierowaniem robotami budowlanymi.

Obecnie MH Invest w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku mieszkaniowego skupia się na działalności deweloperskiej, jednocześnie kontynuując zakres dotychczasowej działalności.

Najmłodsze pokolenie inżynierów budownictwa wnosi innowacyjność, utrzymując jednocześnie dbałość o każdy szczegół i wysoką jakość, dzięki czemu nasze budynki realnie spełniają coraz ostrzejsze wymagania energetyczne, co pozwala zredukować koszty eksploatacji oferowanych domów.

Szczególnie dbamy o utrzymanie partnerskich relacji z Klientami i Wykonawcami, dzięki czemu nasza współpraca jest trwała i owocna.

Kontakt

MH Invest logo
MH Invest
Poznań, ul. Pawłowskiego 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: