Mendalka&Nowicki Inwestycje S.C. logo

Mendalka&Nowicki Inwestycje S.C.

Działdowo, ul. Olsztyńska 59
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Mendalka&Nowicki to spółka cywilna, która rozpoczęła działalność deweloperską w 2015r. Wychodząc na przeciw zmianom zachodzącym na rynku budownictwa mieszkaniowego. Wspólnikami spółki są osoby od wielu lat działające w branży budowlanej, właściciel firmy budowlanej P.P.H.U. COLOR-BET Pana Robert Mendalka oraz Pan Grzegorz Nowicki deweloper, właściciel firmy GREG-BUD DEWELOPMENT. Spółkę reprezentują osoby z pasją do budowania, które swój sukces zawdzięczają zaufaniu klientów, partnerów oraz ciężkiej i rzetelnej pracy.

Współpracujemy z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi, stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz materiały. Za wyborem mieszkania z naszej oferty przemawiają nie tylko korzystne ceny, ale także bardzo wysoki standard mieszkań oraz możliwość skorzystania z programu wykończenia wnętrz – Lokum pod klucz. Korzystnie, wygodnie i bardzo efektownie. Inwestycja „Rezydencja Pan Tadeusz” to świetna oferta do wyboru mieszkania. Gwarancja właściwej lokaty kapitału. Podczas całego procesu budowlanego jesteśmy z naszymi Klientami w stałym kontakcie, traktując każdego indywidualnie. Mając na uwadze wygodę i komfort naszych Klientów stale podwyższamy standard naszych projektów inwestycyjnych poprzez zastosowanie dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak windy czy wideodomofony.

Kontakt

Mendalka&Nowicki Inwestycje S.C. logo
Mendalka&Nowicki Inwestycje S.C.
Działdowo, ul. Olsztyńska 59
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: