Melita Investment Sp. z o. o. logo

Melita Investment Sp. z o. o.

Warszawa, ul. Fabryczna 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestor Melita Investment sp. z o. o. należy do hiszpańskiej grupy kapitałowej Inversiones Promovalor, w której skład wchodzi pięć firm z Półwyspu Iberyjskiego: Inversiones San Mauricio, Inversion y Edificiones Soledor, Centro Balear Immobiliario, Bibiloni 2000 oraz Ares Catalonia. W realizację warszawskiego projektu Riverside Apartments zaangażowane są San Mauricio i Ares Catalonia.

Inversiones San Mauricio to firma z piętnastoletnią tradycją. Z kapitałem zakładowym około dwóch milionów euro jest właścicielem 50 % udziałów w grupie Inversiones Promovalor. Firma zrealizowała wiele inwestycji mieszkaniowych na Majorce i Baleares: w Son Dameto, Santa Ponsa, Marratxi, Coli D’en Rabassa, Llucmajor. Firma zdobyła ogromne doświadczenie w budownictwie realizując miejskie obiekty infrastrukturalne.

Firmę Ares Catalonia założono w 1997 roku. Jej kapitał to około półtora miliona euro. Przedsiębiorstwo koncentruje się na zarządzaniu i komercjalizacji inwestycji deweloperskich. Do chwili obecnej firma zrealizowała 16 inwestycji, głównie mieszkaniowych. Styl, cena oraz materiały wykorzystane w każdym z projektów Ares Catalonia są precyzyjnie dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Wszystkie inwestycje łączy najwyższa jakość realizacji.

Kontakt

Melita Investment Sp. z o. o. logo
Melita Investment Sp. z o. o.
Warszawa, ul. Fabryczna 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: