Mech House Development Sp.j. logo

Mech House Development Sp.j.

wrocławski, Brzezia Łąka,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Mech House Development Sp.j. to firma, której głównym celem powołania była chęć spełnienia oczekiwań klientów szukających domów o ponadprzeciętnym standardzie w przystępnych cenach. Utworzenie spółki motywowane było dynamicznie rozwijającym się rynkiem mieszkaniowym aglomeracji wrocławskiej.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenia w branży budowlanej pozwalają nam dostarczyć Państwu produkt o najwyższej jakości. Nasze inwestycje cechuje, dobrze przemyślany projekt, uwzględniający potrzeby naszych Klientów oraz zastosowanie rozwiązań ułatwiających życie.

Mech House Development dbając o interesy Klientów współpracuje z renomowanymi podwykonawcami i dostawcami materiałów. Dzięki bardzo dobrej orientacji oraz wypracowanym kontaktom w branży budowlano-projektowej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu Domy w cenie poniżej 3000zł/m2

Możemy pochwalić się wieloma inwestycjami budowlanymi na rynku wrocławskim i nie tylko. Jednym z większych projektów w jakich braliśmy dział była realizacja budynków na prestiżowym osiedlu Toya Golf, którego byliśmy generalnym wykonawcą.

Kontakt

Mech House Development Sp.j. logo
Mech House Development Sp.j.
wrocławski, Brzezia Łąka,
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: