MCKB Sp. z o. o. logo

MCKB Sp. z o. o.

Łódź, ul. Rogowska 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od początku działalności w 1991 roku nasza firma rozwija się i odnosi sukcesy na rynku budowlanym wśród polskich i zagranicznych inwestorów. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe, centra logistyczne, handlowe i biurowe spełniające najwyższe standardy jakości. Główna siedziba MCKB znajduje się w Łodzi, a biura regionalne we Wrocławiu i w Warszawie. Lokalizacja w centrum Polski umożliwia nam sprawne realizowanie projektów w takich największych polskich miastach jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Lublin i Gdańsk.

Nasi eksperci potrafią nie tylko zrealizować inwestycje w ustalonym czasie i budżecie, ale także służą swoją wiedzą i doświadczeniem w optymalnym budżetowaniu, projektowaniu i zarządzaniu również w trakcie ich użytkowania.

Kontakt

MCKB Sp. z o. o. logo
MCKB Sp. z o. o.
Łódź, ul. Rogowska 3
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: