Magnes Real Estate Sp. z o.o. logo

Magnes Real Estate Sp. z o.o.

Piaseczno, Powstańców Warszawy 13
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Agencja Magnes posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Zajmujemy się:

- pośrednictwem w obrocie nieruchomościami

w sprzedaży / wynajmie

Posiadamy bogatą bazę ofert nieruchomości, którą stale aktualizujemy oraz powiększamy o nowe zgłoszenia. W naszej pracy koncentrujemy się na szczegółowym zapoznaniu się zarówno ze stanem prawnym jak i faktycznym zgłaszanych ofert. Staramy się najlepiej poznać Państwa oczekiwania i sprostać im.

w kupnie / najmie

Skuteczność naszej pracy w wyszukiwaniu ofert najlepiej odpowiadających Państwa oczekiwaniom, zależy od stopnia znajomości Państwa preferencji i możliwości. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i gust, a także pomożemy zbadać możliwości finansowe, aby zaprezentować trafne wyselekcjonowane oferty.

Zapraszamy na spotkanie w naszej placówce w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy 13.

- doradztwem prawnym w zakresie nieruchomości

W naszym zespole są prawnicy, pozostający do Państwa dyspozycji, jeśli konieczna jest ocena i uporządkowanie stanu prawnego nieruchomości. Z naszego bogatego doświadczenia wynika, że często w obrocie nieruchomościami sprawdza się maksyma nieznajomość prawa szkodzi . Nasi prawnicy są po to, aby uchronić Państwa przed prawnymi pułapkami.

- inwestycjami deweloperskimi

Znajomość tendencji rynku nieruchomości, trendów rynku nieruchomości oraz wieloletnia współpraca z deweloperami, a przede wszystkim znajomość Państwa oczekiwań pozwoliła Agencji Magnes na przeprowadzenie własnych inwestycji w postaci budynków wielorodzinnych . W naszej ofercie znajdziecie Państwo także oferty rynku pierwotnego.

Kontakt

Magnes Real Estate Sp. z o.o. logo
Magnes Real Estate Sp. z o.o.
Piaseczno, Powstańców Warszawy 13
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: