Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

M S Budownictwo Sp. z o.o. logo

M S Budownictwo Sp. z o.o.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

M S Budownictwo Sp. z o.o. jest średniej wielkości firmą budowlaną. Profil działalności przedsiębiorstwa obejmuje trzy obszary: generalne wykonawstwo, projektowanie i działalność deweloperską.

Jako generalny wykonawca prowadzimy działalność obejmującą budownictwo przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowe. Realizując nasze projekty stawiamy na kompleksowość. Oferowane przez nas usługi obejmują cały proces realizacji projektu : od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, poprzez projektowanie, wykonawstwo aż po wykończenie i wyposażenia obiektu. Specyfika firmy pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Potrafimy działać w trudnych warunkach i pod presją czasu. Dzięki profesjonalizmowi i wykwalifikowanej kadrze prowadzone przez nas prace budowlane przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną a końcowy efekt spełnia najwyższe wymagania klienta.

MS Budownictwo Sp. z o.o. stawia na rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji swojej kadry aby w dalszym ciągu być konkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym.

Kontakt

M S Budownictwo Sp. z o.o. logo
M S Budownictwo Sp. z o.o.
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023