LOFT real estate logo

LOFT real estate

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 118C
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro nieruchomości LOFT real estate to firma świadcząca usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Specjalizujemy się w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, apartamentów, loftów, domów i rezydencji, obiektów zabytkowych, działek oraz lokali użytkowych. Dla bardziej wymagających klientów posiadamy w naszej ofercie luksusowe nieruchomości KRAKÓW, apartamenty o podwyższonym standardzie i w prestiżowych lokalizacjach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów skupiamy się nie tylko na obrocie nieruchomościami ale także świadczymy usługi z zakresu doradztwa zarówno na etapie planowania jak i realizacji transakcji.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy pomoc nie tylko w przeprowadzeniu samej transakcji ale także w jej przygotowaniu prawnym oraz finansowym, pomagając w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Celem naszej firmy jest ciągły rozwój i możliwość ekspansji na największe polskie miasta oraz rynki zagraniczne. Możemy to osiągnąć dzięki zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy naszych klientów.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 12913 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S.A.

Kontakt

LOFT real estate logo
LOFT real estate
Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 118C
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: