Ksb Grupa Sp. z o.o. logo

Ksb Grupa Sp. z o.o.

Bielsk Podlaski, ul. Stołowacz 7/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Zajmujemy się budową domów pasywnych i energooszczędnych. Opracowane przez nas innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania, zrewolucjonizowało branżę budowlaną. Jesteśmy pierwszym w kraju wykonawcą całego osiedla domów w tym systemie. Nasz najnowszy kompleks, dwunastu domów, ulokowanych na działkach o powierzchni od 1000 do 1600 m kw. powstaje w podbiałostockim Stanisławowie. Każdy projekt jest nie tylko ładny, ale zapewni Państwu również funkcjonalność i wygodę.

Nowoczesna architektura wolnostojącego domu o powierzchni 164 m kw. - 174 m kw. z dwoma miejscami garażowymi.

Oferujemy trzy warianty rozmieszczenia pomieszczeń, które naszym zdaniem najlepiej wykorzystają walory budownictwa pasywnego. Na parterze łazienka, bardzo duży salon połączony ze studiem kuchennym, a także wyjściem na taras oraz do wyboru jedna, dwie lub trzy sypialnie. Oczywiście jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i ostateczny projekt dostosujemy do Państwa oczekiwań.

Kontakt

Ksb Grupa Sp. z o.o. logo
Ksb Grupa Sp. z o.o.
Bielsk Podlaski, ul. Stołowacz 7/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: