KOZANÓW IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa logo

KOZANÓW IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Wrocław, Kolista 11
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Zasoby Spółdzielni usytuowane są na terenie dawnej osady przy ul. Pilczyckiej. Tereny te, wraz z Parkiem Zachodnim, cmentarzem (1904) i Kościołem p.w. św. Jadwigi, zostały przyłączone do Wrocławia na początku XX wieku. Historia osiedla rozpoczyna się dopiero w latach 80, kiedy na obszarze między ul. Sielską, Pilczycką i groblą kozanowską wybudowano pierwsze budynki Kozanowa, zarządzane przez Spółdzielnię "Energetyk".

Spółdzielnia powstała w 2001 roku, po zakończonych sukcesem, kilkuletnich próbach wydzielenia się ze struktur Spółdzielni „Energetyk” i od dnia 1 kwietnia 2001 roku działa jako samodzielny podmiot gospodarczy. Jesteśmy jedną z największych wrocławskich spółdzielni mieszkaniowych.

Przedmiotem naszej działalności jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, prowadzenie działalności budowlanej i remontowej. Administrujemy i zarządzamy wspólnotami mieszkaniowymi. Zarządzamy lokalami użytkowymi oraz wynajmujemy je na prowadzenie działalności gospodarczej. Wydzierżawiamy tereny na prowadzenie strzeżonych parkingów dla samochodów osobowych. Prowadzimy działalność społeczną i kulturalno-oświatową.

W pobliżu osiedla znajduje się węzeł komunikacyjny: przystanek linii autobusowych (C, 126, 127, 103) oraz linii tramwajowych (31 i 32 plus). Osiedle Kozanów IV otaczają malownicze, pełne zieleni tereny Parku Zachodniego i wybrzeża Odry, będące wspaniałymi miejscami do relaksu i wypoczynku mieszkańcow. Na osiedlu posiadamy w pełni urządzone, wydzielone place zabaw, boiska sportowe i parkingi strzeżone. W pobliżu znajduje się przedszkole, gimnazjum z ORLIKIEM, zaplecze usługowo-handlowe, a także Ośrodek Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji „Celmed" oraz specjalistyczne gabinety lekarskie.

Kontakt

KOZANÓW IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa logo
KOZANÓW IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
Wrocław, Kolista 11
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: