Kool logo

Kool

Legnica, ul. Poznańska 29k
O nas
Kontakt

Informacje o nas

FIRMA KOOL istnieje na rynku od 1994 jako lider technologii przemysłowym w obsłudze przemysłu oraz Klientów indywidualnych w zakresie zaopatrzenia w różnego rodzaju komponenty techniczne.

Zamierzenia inwestycyjne firmy KOOL związane z obiektem przy ul. Toruńskiej przewidziane zostały jako elementy zwiększenia portfela inwestycyjnego - poprzez kompleksową rewitalizację i sprzedaż mieszkań po dawnym obiekcie wojskowym. Warto tutaj podkreślić, że nieruchomość jest pełną własnością firmy, inwestycją całkowicie zakończoną z pozwoleniem na użytkowanie.

Przekształcenie funkcji obiektu z usługowej na mieszkaniową podyktowane jest między innymi stałym zapotrzebowaniem na mieszkania średniej wielkości w Legnicy. Zaistnienie na rynku nieruchomości wynika z ciągłego rozwoju oraz strategii dywersyfikacji działalności firmy KOOL. Mając to na uwadze staraliśmy się z należytą starannością wykonać każdy element budynku, który już stał się wizytówką firmy i mamy nadzieję, że będzie dla Państwa miejscem wygodnego życia na lata.

Zakup gotowych mieszkań w naszej firmie jest więc bezpieczną inwestycją. W przypadku jeśli nie będzie to mieszkanie na wiele lat to docelowo może być traktowane jako lokata kapitału w miejscu gdzie transformacja modnych obecnie i docenianych terenów powojskowych stale postępuje.

Kontakt

Kool logo
Kool
Legnica, ul. Poznańska 29k
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: