K&K Kosniewski Import Export logo

K&K Kosniewski Import Export

Opole, ul. Wrocławska 46-48
O nas
Kontakt

Informacje o nas

K&K Development to nowy dział firmy K&K Kośniewski Import Export działający jako deweloper na rynku nieruchomości Opola i Wrocławia.

Prowadzi działalność w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali usługowych. Pozyskuje strategicznie położone nieruchomości, na których realizuje projekty deweloperskie.

W oparciu o prostą i czytelną strukturę, oferuje profesjonalną obsługę procesu inwestorskiego na wszystkich jego etapach. Prowadzi działalność inwestycyjną, organizuje budowy i sprawuje nad nimi nadzór budowlany. Służy pomocą przy aranżacji mieszkań, przy wyborze funkcjonalnych i oszczędnych rozwiązań, a także w uzyskaniu kredytów hipotecznych na jak najlepszych warunkach, na sfinansowanie zakupu mieszkań oraz w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Kredo działalności deweloperskiej K&K to budowanie tylko takich osiedli, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Kontakt

K&K Kosniewski Import Export logo
K&K Kosniewski Import Export
Opole, ul. Wrocławska 46-48
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: