Keyra House logo

Keyra House

Świdnik, .
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy niewielką rodzinną firmą budującą domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w rozszerzonym standardzie deweloperskim.

W odróżnieniu od wielkich deweloperów, Keyra House jest firmą szczególnie elastyczną, która z przyjemnością wsłucha się w Państwa potrzeby i wymagania. Każda nasza inwestycja jest projektem indywidualnym – począwszy od pozyskania gruntu w prestiżowej lokalizacji poprzez zaprojektowanie nowoczesnej bryły z optymalnym wykorzystaniem powierzchni wnętrza, aż po jej realizację. Tych z Państwa, których interesuje gotowy do zakupu dom, zapraszamy do zapoznania się z zakładką AKTUALNE INWESTCYJE.

Jednak jak wiemy, każdy z nas ma swoje preferencje, którymi kieruje się przy wyborze domu. Dla jednych będzie to lokalizacja w mieście, blisko komunikacji, dla innych, obrzeża miasta z ciszą i pięknymi widokami. Jeśli obejrzeliście Państwo wiele gotowych domów i żaden z nich nie spełnił oczekiwań – Keyra House je zrealizuje. Jesteśmy w stanie pozyskać grunt w wybranej lokalizacji, wykonać projekt spełniający wszystkie oczekiwania i wybudować dom Państwa marzeń – zachęcamy do zapoznania sięz zakładką OFERTA PRESTIGE.

Kontakt

Keyra House logo
Keyra House
Świdnik, .
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: