Juwis Deweloper logo

Juwis Deweloper

Szczecin,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

FIRMA JUWIS JUSZCZYSZYN WIŚNIK STRZELECKI ROZPOCZĘŁA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ W 2014 ROKU PRZEZ POŁĄCZENIE SIŁ MŁODYCH LUDZI Z PASJĄ I PRZEJRZYSTĄ STRATEGIĄ ROZWOJU.

Naszą misją jest realizowanie inwestycji w formie kameralnych osiedli otoczonych zielenią z zachowaniem prostej elegancji w architekturze.

Doświadczenie budowlane, solidne podstawy finansowe, zaangażowanie i doskonałe wyczucie potrzeb naszych klientów sprawiają, że jesteśmy pewną i godną zaufania firmą deweloperską.

Dynamicznie poszukujemy nowych atrakcyjnych terenów, aby realizować naszą wizję zamieszkania komfortowo, bezpiecznie i zgodnie z naturą w pięknych okolicach Szczecina.

Nasze inspiracje czerpiemy z naturalnego ukształtowania terenu, bazując na uroku naszego zielonego miasta, jak również z podróży, wplatając w realizacje elementy z najpiękniejszych zakątków świata.

Kontakt

Juwis Deweloper logo
Juwis Deweloper
Szczecin,
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: