JS Investbud Spółka z o.o. logo

JS Investbud Spółka z o.o.

Lublin, ul. Wolska 11
O nas
Kontakt

Informacje o nas

JS INVESTBUD Spółka z o. o. została założona w 2011 roku przez wspólników działających w branży deweloperskiej od ponad 20 lat w Polsce i za granicą. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi obejmującej całościową realizację projektu budowlanego - od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych domów wraz z infrastrukturą ich otoczenia. Nasza kadra posiada wieloletnią praktykę w zakresie realizacji projektów budowlanych i może pochwalić się wysoką fachowością i wiedzą techniczną.

Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowanie w pracę zespołu współpracujących z nami wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów o różnych specjalnościach, którzy dążą do zapewnienia naszym Klientom usług o najwyższej jakości.

Nasze motto to wyrażenie "Nullus est locus domestica sede iucundior" – czyli ” żadne miejsce nie jest milsze niż dom”, co oznacza, że staramy się przekształcać przy współpracy z naszymi Klientami otoczenie, zgodnie z wyznawaną zasadą, że krajobraz jest naszą wspólną własnością. Jesteśmy po to by profesjonalnie, rzetelnie i bezpiecznie pomagać naszym Klientom zrealizować swoje marzenia o własnym domu. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo inwestycji.

Wielu z nas mając już dość sąsiedzkich hałasów, problemów z parkowaniem, słuchania zgiełku z podwórka, płacenia wysokiego czynszu, marzy o sprzedaży swojego mieszkania w bloku z wielkiej płyty, by móc przeprowadzić się do domu w ciche i spokojne miejsce pełne przestrzeni i zieleni, ale jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta. Często przed realizacją planów powstrzymuje nas perspektywa licznych formalności, trudności ze znalezieniem odpowiedniej działki, projektu, niezbędnych zezwoleń i uzgodnień technicznych, a także solidnej ekipy budowlanej, wybór odpowiedniej technologii i stały nadzór nad zachowaniem dobrej jakości wykonania.

Wybierając gotowy dom pozbywacie się Państwo ryzyka straty pieniędzy, czasu, niefachowości przypadkowych wykonawców. Naszym celem jest zaoferowanie domu w stanie deweloperskim lub "pod klucz", spełniającego Państwa oczekiwania pod względem standardu wykończenia, prawidłowej technologii zgodnej z przepisami budowlanymi, korzystnego rozplanowania pomieszczeń, oraz infrastruktury otoczenia.

Kontakt

JS Investbud Spółka z o.o. logo
JS Investbud Spółka z o.o.
Lublin, ul. Wolska 11
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: