Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jolanta i Zbigniew Rejman s.c. logo

Jolanta i Zbigniew Rejman s.c.

Głogów,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka cywilna z siedzibą w Głogowie, którą firmują własnymi nazwiskami Jolanta i Zbigniew Rejman powstała w 2006 roku. Prowadzona działalność gospodarcza zaowocowała w krótkim okresie czasu wieloma zrealizowanymi inwestycjami mieszkaniowymi, m. in. w Jeleniej Górze przy ulicy Kopernika, w Głogowie przy ulicy Norwida, Budowlanych, Saturna i Merkurego. W sumie 181 mieszkań, 43 lokale użytkowe i 173 miejsca postojowe.

Obecnie firma buduje dwie pięciokondygnacyjne kamienice mieszkalno – usługowe z windami przy ulicy Szewskiej w Głogowie - 60 bezczynszowych mieszkań oraz 10 lokali użytkowych realizowanych w nowoczesnej, energooszczędnej technologii. W ramach aktualnej oferty cenowej wszystkie mieszkania spełniają kryteria programu Mieszkania dla Młodych.

Właściciele mieszkający w Głogowie, ściśle współpracują z lokalnymi firmami usługowymi i handlowymi. Wspólnie z podwykonawcami dają miejsca pracy dla kilkudziesięciu osób z regionu.

Zdobyte doświadczenie, wysokie kwalifikacje zawodowe i zdolności organizacyjne Inwestorów, są gwarancją sprawnego i terminowego zakończenia nowej inwestycji.cji.

Kontakt

Jolanta i Zbigniew Rejman s.c. logo
Jolanta i Zbigniew Rejman s.c.
Głogów,
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023