Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Invest-Bud Sp. z o. o. logo

Invest-Bud Sp. z o. o.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma budowlana INVEST-BUD to rodzinna firma z wieloletnią tradycją powstała w 2005 ale jej początki są znacznie wcześniejsze i sięgają roku1984. W początkowym okresie działalności głównym zakresem prac były roboty ogólnobudowlane i remontowe. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło na rozszerzenie działalności wzbogacając ją w ofertę budowy i sprzedaży domów i mieszkań.

Firma zrealizowała szereg inwestycji dla inwestorów prywatnych: magazyny, hale, domy. Przedmiotem naszej oferty są usługi w zakresie wszelkich prac budowlanych dotyczących zarówno obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-przemysłowych, a także sprzedaż domów i mieszkań.

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość wykonywanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Kontakt

Invest-Bud Sp. z o. o. logo
Invest-Bud Sp. z o. o.
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023