Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

INTUO Sp. z o.o. Sp. k. logo

INTUO Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, al. Grunwaldzka 72
O nas
Kontakt

Informacje o nas

INTUO czyli intuicja. To właśnie ona połączyła w 2016 roku dwóch doświadczonych inwestorów z Trójmiasta, którzy razem postanowili opracować nową strategię działania i stworzyć coś ponadczasowego, ale co istotne także na gruncie historii z zamiłowania do architektury gdańskiego Starego Miasta.

Założyciele spółki doskonale wiedzą, że zaufanie i entuzjazm są największymi producentami sprzedaży na każdym rynku, dlatego ufają przede wszystkim sobie, ale także klientom, dla których z entuzjazmem tworzą coś wyjątkowego.

Piotr Leleń w branży deweloperskiej działa od 2004 roku. Rozpoczynał od prowadzenia prac podwykonawczych dla firmy Orlex, dzięki czemu poznał branżę budowlaną od podstaw. Wieloletnia współpraca zaowocowała własnymi inwestycjami, głównie w strefie budownictwa jednorodzinnego.

Wojciech Jaworski realizuje inwestycje mieszkaniowe i usługowe na terenie Trójmiasta od 2007 roku. Są to własne kompleksowe projekty. Początki działalności to również szeroko rozumiany consulting i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Każdym dotychczasowym projektem podkreślają swój profesjonalizm, solidność i terminowość, czyli fundamentalne wartości niemal każdego biznesu. O odniesionych dotąd sukcesach świadczą licznie zrealizowane inwestycje i spore grono zadowolonych klientów.

Najważniejszym obszarem działalności INTUO jest aktywność deweloperska, obejmująca wyłącznie dobrze przemyślane tereny pod inwestycje. Architektura budynków, którą proponuje INTUO jest doskonale dopracowana nawet w najmniejszym szczególe, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania, a ponadto świetnie wpisuje się w krajobraz danego obszaru, zachowując jego walory. Oferta firmy to zarówno nowoczesne apartamenty, biurowce i mieszkania, jak i eleganckie, stylizowane na czasy przedwojenne budynki. Pierwszym wspólnym pomysłem, który świadczy o zaangażowaniu w pewnego rodzaju rekonstrukcję zabytków, jest aktualnie realizowana inwestycja w sercu gdańskiej Starówki - zespół 6 kamienic przy ul. Św. Ducha. Kolejne niemniej ciekawe w fazie projektów i przygotowań.

Kontakt

INTUO Sp. z o.o. Sp. k. logo
INTUO Sp. z o.o. Sp. k.
Gdańsk, al. Grunwaldzka 72
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023