Inowrocławskie TBS Sp. z o.o. logo

Inowrocławskie TBS Sp. z o.o.

Inowrocław, ul. Szeroka 5/7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inowrocławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. powstało na mocy ustawy o wspieraniu budownictwa mieszkaniowego i od 11 lat swojej działalności tworzy budynki mieszkaniowe. Dziś ITBS jest firmą o silnej pozycji na rynku i stabilnej sytuacji finansowej. Jedenaście lat działalności to okres dynamicznego jak i zrównoważonego rozwoju którego owocem jest oddanie do użytku 334 mieszkania. W najbliższej przyszłości planowane są kolejne ambitne realizacje w tym oddanie do użytki około 1500 mieszkań.

Główną wartością firmy jest dobro naszych klientów dlatego ITBS szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i rozsądnej ceny. Jednocześnie udaje nam się stworzyć ponadczasowy wygląd mieszkań co potwierdzają klienci którzy do nas wracają. Nasze inwestycje nie przypadkowo są realizowane w spokojnej, dających odpoczynek okolicy posiadającej dobrą komunikację.”

Kontakt

Inowrocławskie TBS Sp. z o.o. logo
Inowrocławskie TBS Sp. z o.o.
Inowrocław, ul. Szeroka 5/7
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: