Immobel Poland Sp z o.o. logo

Immobel Poland Sp z o.o.

Warszawa, ul. Bonifraterska 17
O nas
Kontakt

Informacje o nas

IMMOBEL od ponad 150 lat, jest jednym z ważniejszych graczy na rynku deweloperskim w Belgii. Aktywnie działa także w Wielkim Księstwie Luksemburga, a obecnie rozwija swoją działalność w Polsce.

W 2011 roku Spółka rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku pod nazwą IMMOBEL POLAND, gdzie realizuje projekty biurowe oraz mieszkaniowe.

Znajomość rynku oraz bogata wiedza pozwalają firmie projektować, promować oraz zarządzać ambitnymi projektami, charakteryzującymi się długo terminową wartością, wynikającą z poszanowania środowiska naturalnego oraz uwzględnienia ważnych aspektów społecznych.

IMMOBEL jest notowany na Euronext w Brukseli jako < IMMOBEL>

W obecnej chwili w portfolio Spółki znajdują się m.in. tak znane projekty jak: poznański Okrąglak i Kwadraciak, warszawski CEDET, a także tereny inwestycyjne pod zabudowę mieszkaniowa oraz biurową, zlokalizowane w Warszawie oraz Gdańsku.

Kontakt

Immobel Poland Sp z o.o. logo
Immobel Poland Sp z o.o.
Warszawa, ul. Bonifraterska 17
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: