IKA House logo

IKA House

poznański, Rokietnica, ul. Golęcińska 8
O nas
Kontakt

Informacje o nas

IKA House jest rodzinnym przedsiębiorstwem, łączącym w sobie tradycję i nowoczesność. Dzięki elastycznemu podejściu do projektu, możemy spełnić oczekiwania zarówno młodszego jak i starszego pokolenia naszych klientów.

Z entuzjazmem podchodząc do naszej inwestycji i czerpiąc satysfakcję z zadowolenia Klientów dokładamy wszelkich starań aby Osiedle Zielone wyróżniała przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz duża funkcjonalność.

Nasze domy budujemy zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz najnowszymi technologiami, używając tylko wysokiej jakości materiałów budowlanych i współpracując ze sprawdzonymi wykonawcami z długoletnim doświadczeniem. Takie połączenie czynników gwarantuje wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie domu oraz sprawia, że nasze realizacje to domy ekonomiczne, czyli tanie w utrzymaniu, a ponadto zdrowe i bezpieczne.

Kontakt

IKA House logo
IKA House
poznański, Rokietnica, ul. Golęcińska 8
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: