Hamilton May logo

Hamilton May

Warszawa, Śródmieście, ul. Sienna 39
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Hamilton May to biuro nieruchomości działające w Warszawie i Krakowie.

Od założenia w 2004 roku, nieprzerwanie rzucamy wyzwanie tradycyjnym praktykom na rynku nieruchomości w Polsce, z zamiarem zmiany, oraz poprawienia działania tych usług. Ta chęć ciągłego ulepszania pozostaje z nami do dziś, z ciągłym dążeniem do wyprzedzania konkurencji i dostarczania naszym klientom najlepszych usług.

Hamilton May to licencjonowana agencja nieruchomości i zarządzania. Jesteśmy zrzeszeni w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej oraz sieci biznesowej Aspire.

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w branży, biuro Hamilton May stało się rozpoznawalną marką na polskim rynku nieruchomości i wyrobiło sobie opinię dzięki profesjonalizmowi i wysokiemu standardowi obsługi klienta. Dzięki temu mamy przywilej pracować z najważniejszymi firmami i ludźmi biznesu w Warszawie i Krakowie.

Hamilton May jest powiązana z szerszą grupą firm, w tym: Property Krakow Group, Venetian House - aparthotelem na Rynku Głównym oraz Hamilton Suites.

Kontakt

Hamilton May logo
Hamilton May
Warszawa, Śródmieście, ul. Sienna 39
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: