Gras Invest Sp. z o.o. logo

Gras Invest Sp. z o.o.

śląskie, Plebiscytowa 54c
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jako firma w branży budowlanej działamy od 2008 roku. Wcześniejsze bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu indywidualnych projektów jako Gras Building Service procentuje obecnie w realizacji większych inwestycji w budownictwie wielorodzinnym. Skrupulatnie planujemy i dbamy o szczegóły naszych zamierzeń inwestycyjnych i staramy się aby atutem naszych inwestycji była przede wszystkim ciekawa lokalizacja, komfort i bezpieczeństwo, co ma w głównej mierze kontrastować z szarą i nieciekawą aurą miejskich blokowisk i zatłoczonych osiedli mieszkalnych.

Skrupulatnie obserwujemy rynek mieszkaniowy w naszej okolicy i badamy oczekiwania naszych potencjalnych klientów. Wiemy co dla nich jest najlepsze. Szczycimy się rzetelnością wykonania oraz terminowością oddawania lokali klientom, u których konsekwentnie pragniemy budować zaufanie i poczucie pewności. Naszym głównym celem jest to aby otaczająca nas architektoniczna rzeczywistość przybierała wokół nietuzinkowe kształty i co najważniejsze aby naszym klientom wygodnie się mieszkało. Naszym głównym zamierzeniem jest wypełnianie otaczającej nas przestrzeni nową jakością.

Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnego wymarzonego lokum. Co najważniejsze ceny naszych mieszkań są bardzo atrakcyjne w porównaniu z dostępnymi ofertami na rynku lokalnym.

Jesteśmy zaszczyceni kiedy możemy przykazywać klucze do nowych mieszkań naszym klientom…

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Gras Invest Sp. z o.o. logo
Gras Invest Sp. z o.o.
śląskie, Plebiscytowa 54c
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: