Bursztynowy Zakątek III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obwiedni Południowej, oferowane bezpośrednio przez Gras Invest Sp. z o.o.

Rybnik, ul. Obwiedni Południowej 62

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Bursztynowy Zakątek III

4 zdjęcia

Bursztynowy Zakątek III
Bursztynowy Zakątek III
Bursztynowy Zakątek III
Bursztynowy Zakątek III

Najbliższe inwestycje

 • Cztery Mosty, II etap
  od: 6 100 zł/m2

  Cztery Mosty, II etap

  Tada Invest

  Mieszkanie Rybnik
  ul. Zamysłowska 21-25
  9.2 km od Jastrzębia-Zdroju
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 31-71 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Inwestycja wielomieszkaniowa Bursztynowy Zakątek III powstała przy ulicy Obwiedni Południowej 62 w Rybniku. W trzech segmentach w jednej nowoczesnej bryle na terenie o powierzchni ponad 3 tys m kw powstały 24 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 68 m².

Okazały i funkcjonalny budynek na ogrodzonej i zamykanej posesji będzie docelowo posiadał teren rekreacyjny z placem zabaw, monitoring wewnętrzny i dwa osobne wejścia – jedno od ulicy Lektorskiej a drugie z wjazdem drogowym od ul. Obwiedni Południowej.

Inwestycja Bursztynowy Zakątek III znajduje się w Rybniku, ul. Obwiedni Południowej 62 (9.1 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez Gras Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Bursztynowy Zakątek III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowy Zakątek III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gras Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja budynku bardzo atrakcyjna. Blisko szkoła podstawowa, przedszkole, boisko Orlik, otwarta siłownia, korty tenisowe. Do centrum miasta pieszo zaledwie 12 minut drogi.

Rybnik to 140 tysięczne miasto zajmujące powierzchnię blisko 148 km2. Ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, podzielone jest na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny, duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Mieszkańcy, dzięki położeniu miasta wśród lasów, wód mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek oraz sprzyjają wypoczynkowi. Przez Rybnik przebiega jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem weekendowego wypoczynku. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd - z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925), Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. 42 linie autobusowe (w tym dwie nocne) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bursztynowy Zakątek III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bursztynowy Zakątek III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Bursztynowy Zakątek III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bursztynowy Zakątek III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowy Zakątek III znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Urszulańskich w odległości 360 m, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bursztynowy Zakątek III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Medikol w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowy Zakątek III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Stuk-Puk, w odległości 310 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowy Zakątek III w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.01.2015
Data aktualizacji: 12.04.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: