Kaskada Kompleks

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGras Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowoczesny i funkcjonalny kompleks budynków położonych w bardzo atrakcyjnej i malowniczej lokalizacji OkrzeszyńcaW pierwszej kolejności powstaną budynki A i B. Łącznie w 5 budynkach powstanie 30 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 36 do 113 m kw.Osiedle zamykane i monitorowane. Wysoki standard mieszkań z dużymi loggiami trasowymi na piętrach i ogródkami na parterze. Początek inwestycji to II kwartał 2018 roku. Zainteresowanych zapraszamy do poznania więcej szczegółów i dokonywania rezerwacji atrakcyjnych mieszkań.

Inwestycja Kaskada Kompleks znajduje się w Rybniku, ul. Na Okrzeszyńcu (10.2 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez dewelopera Gras Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Kaskada Kompleks została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kaskada Kompleks pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 36 do 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gras Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kaskada Kompleks

Rybnik to 140 tysięczne miasto zajmujące powierzchnię blisko 148 km2. Ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, podzielone jest na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny, duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Mieszkańcy, dzięki położeniu miasta wśród lasów, wód mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek oraz sprzyjają wypoczynkowi. Przez Rybnik przebiega jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem weekendowego wypoczynku. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd - z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925), Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. 42 linie autobusowe (w tym dwie nocne) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaskada Kompleks mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Kaskada Kompleks znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maroko Nowiny Brzozowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaskada Kompleks składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskada Kompleks w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2018

Data aktualizacji: 25.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie